Burzy

Termíny burz - 2. pololetí roku 2019

Ve druhé polovině roku 2019 budou pořádány burzy v těchto termínech: 

DŮLEŽITÁ ZMĚNA: Od tohoto roku klub pořádá pouze velké burzy.

  1. 21. září
  2. 19. října
  3. 23. listopadu

Jedná se vždy o sobotní termíny. 
     Burzy jsou konány v čase 8:00 - 12:00

Místo konání:
     areál SŠD/SOUD,
     Karlovarská tř. 99
     Plzeň - Lochotín
Jedná se o budovu střední průmyslové školy dopravní. Během velkých burz je v místě konání obvykle možnost občerstvení. Naše burzy (pokud nebudeme informovat jinak), se konají v prvním poschodí. V prostoru kolem školy je možné parkovat na nehlídaných parkovištích bez poplatku.

KUDY a JAK NA BURZU???

přijeli jste AUTEM?
      Od centra směrem na K. Vary (cestou projíždíte kolem místa konání, nedá se zde však odbočit), proto pokračujte a odbočte vlevo na první světelné křižovatce, která to umožňuje. Jeďte zpět směrem na centrum a odboče vpravo za restaurací U Rytíře Lochoty. Hned poté odbočte vlevo - jste na místě.

přijeli jste AUTOBUSEM?
     Z Centrálního autobusového nádraží jděte podchodem na tramvajovou linku č. 2 - směr Světovar a dojeďte na zastávku Sady Pětatřicátníků (2 zastávky). Přejděte na protější ostrůvek a tramvají č. 4 (směr Košutka) dojeďte na zastávku U Družby. Odtud přejděte na levou stranu chodníku a cca po 50 metrech po levé straně již uvidíte areál školy.

přijeli jste VLAKEM?
     Od hlavního nádraží se držte podél pravé zdi, poté projděte podchodem a dojděte až na tramvajový ostrůvek. Tramvají číslo 1 dojeďte na zastávku Pod Záhorskem. Zde vyčkejte na příjezd tramvaje č. 4 a vystupte na zastávce U Družby. Odtud přejděte na levou stranu chodníku a cca po 50 metrech po levé straně již uvidíte areál školy.

Za nahodilosti či změny v dopravě neneseme odpovědnost.